NLP Eğitimleri

NLP (nörolinguistik programlama), Amerika’da 1970 yılların sonunda bir dil bilimci ve bir matematikçi tarafından geliştirilen; beyin dil programlaması adı altında dilimize aktarılabilecek bir kavramdır.

Geliştirilen bu program çeşitli terapistlerin incelemesi sonucunda şekillenerek uygulanmaya başlamıştır. NLP başarılı olan davranışları inceleyerek yapısını ve doğasını kavramayı ve bunları aktarmayı amaçlar ve bunun sonucunda bir modelleme dizayn eder.

NLP ile kişisel gelişim ve bununla gelişen iletişim becerisi, profesyonel alanda ki kariyer ve iletişim becerileri için oldukça önemli bir araçtır.

Sizlerde kişisel ve mesleki kariyerinizi gelişen ve hızla değişen çevresel koşullara adapte sürecini hızlandırmak istiyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabiliriniz.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com