Mesleki Yeterlilik Eğitimi

Mesleki Eğitim sertifikası, kişinin kendi alanında yetkinliklerinin belirlenmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bir sertifikadır. Bu sertifikayı almak 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile tehlike ve çok tehlikeli sınıflarda faaliyet gösteren kuruluşlarda bulunan personeller için zorunlu kılınmıştır.

Milli Eğitim sertifikasına sahip olabilmek için kişiler belirlenen eğitim saatlerini doldurmak ve ardından sınava tabi tutulmaktadırlar.

Sınavın ardından başarılı olan aday Mesleki Eğitim Sertifikasını almaya hak kazanır.

Mesleki Eğitim Sertifikasının tek bir türü bulunmayıp meslek gruplarına göre farklılık göstermektedir. Eğitim ve sertifika süreci hakkında detaylı bilgi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com