Kurumsal Pazarlama Eğitimleri

Kurumsal pazarlama kavramını anlamak için öncelikle kurumsal ve pazarlama kavramlarını anlamak gerekmektedir.

Kurumsal şirket: işleyişi itibari ile proseslerin tek bir kişiye bağlı olmadığı işletmelere denir.

Pazarlama: üretim öncesi satış ve satış politikaları, ürünün pazara çıkışından itibaren satış takibi ve hizmeti ile ilgili tüm süreçlerin yönetimidir.

Bu iki farklı başlığın bir araya geldiği kurumsal pazarlama ise; tanıtımı yapılacak işletmenin rekabet ortamı veya diğer sebeplerle ulaşamadığı potansiyel müşterileri kazanabilmek adına sistemli bir şekilde yürütülen tanıtım sürecini kapsamaktadır.

Bu süreç içerisinde işletmenin pazarlanmasının yapılacağı alanların belirlenmesi gerekir, hangi araçlara ve satış politikalarına ihtiyacı olduğu dikkatli bir şekilde ölçülmelidir. Detaylı analiz ve incelemelerden sonra firmaların izleyecekleri yollar belirlenmelidir.

Tüm bu süreçlerin yönetimi için firmamızın sunduğu ‘’Kurumsal Pazarlama Eğitimi’’ni alabilir, soru ve görüşleriniz için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com