Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri

Kalite Sistemi, kuruluşların insan ve maddi kaynakları kullanarak amaçlarını etkili ve verimli şekilde kullanmasını sağlamaktadır. ISO kuruluşların kendilerine uydun bir şekilde kalite güvence sistemine sahip olmaları için bir model sunmaktadır. Kuruluşlar için bu modele uygunluk, pek çok ülke tarafından kabul edilmiştir. Model uygulandığında, kurumsal işleyişin kalite tabanlı örgütlenmesi için gereken tüm süreçlere dahil olunacak ve sistemin entegrasyonu ile birlikte uygulanabilirliği gerçekleşmiş olacaktır.

Bu Kapsamda Kalite Yönetim Sisteminin Amacı;

Tüm ürün kategorileri, tüm sektörler ve her büyüklükteki kuruluşa uygulanabirliği ile TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartı temel kavramları, sekiz temel prensip ile standart maddelerini yorumlayarak kuruluşların faaliyet alanı doğrultusunda en etkin şekilde yetkilendirilerek eğitim vermektir.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com