Arge Teşvikleri Eğitimleri

Teknolojik gelişmelerin temel amacı daha az harcama yaparak çok iş yapmanın sağlanmasıdır. Bu yüzden girişimciler Ar-Ge çalışmalarına yönelmiş ve üretimlerini bu doğrultuda değerlendirmektedirler. Globalleşen yeni ekonomi anlayışının tek itici gücü ve onu ayakta tutan tek desteği sürekli gelişen teknolojidir. Teknolojik gelişmeler ile gelen uğraşların bir bütün olarak tek noktada birleştiği yer Ar-Ge çalışmalarıdır.

Ar-Ge Teşvikleri Eğitimlerimiz ile arge çalışmalarında ülkemizin söz konusu olan bilgi devriminin neresinde yer aşabildiğinin genel hatlar halinde bahsederek, bu konudaki teşvikler ve uygulamalar hakkındaki bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com