TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ

TSE Hizmet Yeri Belgesi Nedir?

Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi; Hizmet yerinin imkanlarının ilgili Türk Standardı ve/veya Türk Standartları Enstitüsü tarafından hazırlanmış olan kritere uygunluğunu gösteren ve aktedilen sözleşme ile kullanılabilen geçerliliği 1 yıl olan belgedir.

Hizmet üreten sektörlerde, işyerleri, kurum veya kuruluşların verdiği hizmetlerin yeterliliğinin, ilgili Türk Standardına ve/veya Türk Standartları Enstitüsü tarafından hazırlanmış olan kriterlere uygunluğunu gösteren ve aktedilen sözleşme ile kullanılabilen geçerliliği 1 yıl olan belgedir. Bu belge tüketiciye verilecek hizmetlerin ve çeşitli işyerlerinin mevzuata uygunluğunu, imkan ve kabiliyetlerinin yeterliliğini gösterir.
Hizmet Yeterlilik Belgesinin Yararları Nelerdir?

İş yerlerinde bulunan tüm teçhizat sigorta kapsamına alınır.
Müşterinin servis hizmeti için bıraktığı tüm cihazlar sigorta kapsamındadır.
Verilen hizmet geriye dönük olarak izlenebilir.
Müşteri fiyat yönünden korunur.
Müşteri memnuniyetinin artmasını sağlar.
Hizmet alan müşterinin haklarının korunmasını sağlar.
Ürün ile ilgili satış sonrası hizmetlerin güvenle yürütülmesini sağlar.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com