GARANTİ BELGESİ

Üretici – imalatçı veya ithalatçıların, ürettikleri, sattıkları ve/veya ithal ettikleri mallar için düzenlenen ve ürünün garanti süresi içerisinde meydana gelebilecek arızalarının en az iki yıl süreyle veya özelliği nedeniyle belirlendiği ölçü birimi içerisinde, ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilmesinin, tamirinin, bedel iadesinin veya bedel indiriminin taahhüt edildiğini ve satıcı ile tüketicinin yükümlülüklerini gösteren belgedir.


Garanti Belgesi Nasıl Alınır?


Öncelikli olarak üretici-imalatçı veya ithalatçı firmaların her cins ürün için garanti belgesini Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na onaylatmak zorundadırlar. Bakanlığın onayı olmayan garanti belgesi geçersizdir.

Başvuru için elektronik imza gerekmektedir. Gerek elektronik imza alımı gerek garanti belgesi başvurusu için Akkaş group olarak gerekli desteği vermektedir.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com