HAKKIMIZDA

E.M.B. EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.

E.M.B. amacı sektörünüzün inceliklerini analiz ederek firmanızı öne çıkarmak, rekabetin değişken dünyasında pro-aktifliğinizi sağlatmak, hedef bazlı sertifikasyon ürünleri ile firmanıza gereken prestiji kazandırıp hedef kitle tarafından tercih edilebilirliğinizi artırmaktır.

​Eğitimlerimiz ile firmanızın temelindeki emeğin birleşmesi, örgütsel kültürünüzü değiştirecek müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayacaktır. ​

Organizasyonunuzun her kademesine yayılacak olan sinerji ile de nihai ve sürüdürülebilir bir kazanca sebep olacaktır. Markanızı veya şirketinizi başarıya taşımaya hazır mısınız? Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için hemen bizi arayın.

HAKKIMIZDA

Türkiy’nin en başarılı, yaratıcı ve çığır açan danışmanlık şirketi olma misyonuyla 2020 yılında kuruldu. Özelleştirilmiş ve benzersiz stratejiler geliştirmek için müşterilerimizin her birine yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. E.M.B. amacı sektör...Devamı

İLETİŞİM

Seyitnizam Mah. Demirciler San. Sit. 6. Yol
Galaxi 1 İş Merkezi No: 82
Zeynburnu - İstanbul

Telefon: +90 552 411 86 04
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.embdanismanlik.com